Dardan Berisha me mesazh mobilizues
Sharr Travel

Dardan Berisha me mesazh mobilizues

Beteja me koronavirusin vazhdon gjithandej botës dhe në mobilizimin kundër kësaj pandemie nuk mungojnë as sportistit e njohur.

Kështu ka vepruar edhe kapiteni i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll, Dardan Berisha, i cili ka kërkuar nga qytetarët të jenë të kujdesshëm dhe t’i respektojnë udhëzimet e institucioneve përkatëse.

“Bëhu hero!  Vendos maskën dhe shpëto sportin dhe gjithë shoqërinë…”, ky është mesazhi i Berishës.