Uzuni dëshiron që ta befasojë me paraqitje Juventusin

Uzuni dëshiron që ta befasojë me paraqitje Juventusin

Liga e Kampioneve zbret në fushë për ndeshjet e radhës. Juventus pret në shtëpi Ferencvaros me synimin e vetëm: 3 pikët.

Bardhezinjtë do kenë përballë Myrto Uzunin, me sulmuesin shqiptar që synon të jetë heroi i hungarezëve.

Kujtojmë se ndeshjet e para të Ligës së Kampionëve, Uzuni nuk mundi të paraqitej për shkak se ishte i infektuar me COVID-19.

Ndeshje e lehtë në letër për Barcelonën, e cila sfidon Dynamon e Kievit. Katalanasit vijnë në këtë 90 minutësh me shumë mungesa, me trajnerin Koeman që ka lënë pushim disa lojtarë.

Takim për jetë a vdekje është ajo mes PSG dhe Leipzig, me francezët që janë të dënuar të fitojnë.

Ekipit të Tomas Tuchel nuk i lejohen gabimet, pasi kanë grumbulluar vetëm 3 pikë deri tani.