Monaco fitore në udhëtim ndaj Montpellier

Monaco fitore në udhëtim ndaj Montpellier

Ani se vendas Montpellier është mposhtur nga Monaco. 

Ndeshja e zhvilluar të premtën ka përfunduar me rezultatin 2-3. 

Kevin Volland, Wissam Ben Yedder dhe Wissam Ben Yedder kanë shënuar për Monacon. 

 

Për Montpellier kanë realizuar Elye Wahi dhe Andy Delort.