Leicester – Arsenal, formacionet zyrtare:

Leicester – Arsenal, formacionet zyrtare:

Leicester dhe Arsenal takohen sot në një ndeshje në kuadër të xhiros së 26’të në Premierligë. Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Leicester: Schmeichel; Castagne, Evans, Söyüncü, Thomas; Ricardo, Ndidi, Tielemans, Barnes; Iheanacho, Vardy.

Arsenal: Leno; Cedric, David Luiz, Mari, Tierney; Elneny, Xhaka; Pépé, Smith Rowe, Willian, Lacazette.