Llapi pret sot Gjilanin
Sharr Travel

Llapi pret sot Gjilanin

Llapi dhe Gjilani ndeshen sot në kuadër të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Gjilani për momentin kryeson tabelën, derisa Llapi gjendet në vendin e pestë. 

Sot gjithashtu zhvillohen edhe dy ndeshje të tjera.