Alexa Putellas fiton Topin e Artë për futbollin e femrave
Sport

Alexa Putellas fiton Topin e Artë për futbollin e femrave

Alexia Putellas, futbollistja e Barcelonës e ka fituar çmimin Topi i Artë për futbollin e femrave të dhënë nga France Football.

Ajo me këtë rast u shpreh shumë e lumtur duke thënë se ta prezantosh Barcelonën në këtë ceremoni është një nder dhe përgjegjësi e madhe.


APR
Romay Lift