Chelsea fiton me vështirësi dhe ruan kreun
Sharr Travel

Chelsea fiton me vështirësi dhe ruan kreun

Chelsea ka fituar 1-2 ndaj Watford.

Në minutën e 30-të ishte Mason Mount që përfitoi nga një pasim i Kai Havrt për të shënuar.

Pa u mbyll pjesa e parë Emmanuel Dennis shënoi duke barazuar shifrat në 1-1.

Goli i epërsisë erdhi në minutën e 73-të me autor Hakim Ziyech.

Chelsea mban kreu me  33 pikë.