Prishtina – Drita, formacionet zyrtare
Sharr Travel

Prishtina – Drita, formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 13:30 në “Fadil Vokrri” do të zhvillohet derbi i madh në mes të Prishtinës dhe Dritës.

Kur kanë mbetur edhe pak minuta nga fillimi i ndeshjes kanë dalë edhe formacionet zyrtare, njofton klankosova.

Gjilanasit gjenden në vendin e tretë me 28 pikë, kurse Prishtina ka katër më pak dhe pozicionohet e pesta në renditjen tabelare.