Interi është gjithmonë i vëmendshëm ndaj Dybalas
Sport

Interi është gjithmonë i vëmendshëm ndaj Dybalas

Ardhja e Dushan Vlahovic në Juventus, po ashtu sipas TuttoSport , mund të ketë pasoja edhe në negociatat për rinovimin e kontratës së Paulo Dybala me bardhezinjtë.

Një eventualitet që kënaq Marottën dhe Interin, një kompani e gatshme për të ndërhyrë në rast të ngadalësimit të negociatave me Juventusin.

Miqësia e Joya-s tashmë ka nisur, diçka më shumë do të kuptohet në fund të shkurtit pasi është zhvilluar takimi mes drejtuesve të Juventusit dhe agjentit të argjentinasit, por Interi është aty dhe është gati të vendosë goditjen në zero.

Megjithatë, nëse Dybala arrin te Interi, shpjegon gazeta, Interi do të ishte më i prirur të vlerësonte çdo ofertë të ardhshme për Lautaro Martinez.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa