Ballkani s`lejon ikjen e Gripshit dhe Korenicës
Sport

Ballkani s`lejon ikjen e Gripshit dhe Korenicës

Uran Krasniqi/RTKLive

Meriton Korenica dhe Nazmi Gripshi do të qëndrojnë në Suharekë edhe për tri vite të tjera.

"Nazmi Gripshi dhe Meriton Korenica i qëndrojnë besnikë Ballkanit edhe për tri vite. Klubi ynë u dëshiron shumë suksese me fanellën portokalli. Së bashku marshojmë drejt shumë sukseseve të tjera", ka shkruar ballkani në njoftim.

Klubi nga Suhareka doli kampion i Kosovës në këtë edicion. 


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa