Navas zbulon të ardhmen e tij
Sport

Navas zbulon të ardhmen e tij

Fatmir Bytyqi /RTKlive

Portieri Keylor Navas, ka hedhur poshtë zërat që thonë se ai do të largohet nga PSG-ja.

Navas dy ditë më parë festojë titullin e kampionit në Ligue1 me prisienët.

‘Gardiani’ i Kosta Rikës, duke folur për mediet francez, ka thënë se nuk e ka ndërmend të largohet nga ‘Parku i Princave’.

“Nëse do të jem këtu edhe vitin e ardhshëm? Po, po, kam edhe dy vite kontratë”, tha ai.

“Unë dhe familja ime jemi shumë të lumtur këtu dhe do të vazhdojmë të jemi këtu”, theksoi ish-portieri i Real Madridit.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa