Real-Liverpool, ky është parashikimi i Michael Owen
Sport

Real-Liverpool, ky është parashikimi i Michael Owen

Fatmir Bytyqi /RTKlive

Ish-sulmuesi i njohur anglez, Michael Owen, ka dhënë parashikimin e tij për finalen e Ligës së Kampionëve.

Real Madrid dhe Liverpool do të ndeshen nesër mbrëma në Paris, në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve.

Ish-ylli i Liverpoolit dhe Real Madridit dhe Manchester Unitedit, mendon se ‘The Reds’ do ta mposht Real Madridin.

“Liverpooli është më i mirë se Reali. 3-1 ose 3-0, ky është parashikimi im. Ata janë një skuadër shumë e fortë”, tha anglezi.

 


APR
Romay Lift