Real Madrid e nis me Almerian edicionin e ri
Sport

Real Madrid e nis me Almerian edicionin e ri

Uran Krasniqi/RTKLive

Real Madrid do të fillojë mbrojtjen e titullit në LaLiga duke u ndeshur me Almerian. 

Sezoni i La Liga-s fillon më 12 gusht dhe tashmë janë kuptuar çiftet e xhiros së parë. 

Barcelona do të luajë kundër Rayo Vallecano, ndërsa Atletico Madrid i Diego Simeone e nis fushatën jashtë shtëpisë kundër Getafe. 

Më poshtë ndeshjet e xhiros së parë:

No description available.


MË SHUME NGA Sport