Inter Turku – Drita, ja cilën skuadër e favorizojnë bastet
Sport

Inter Turku – Drita, ja cilën skuadër e favorizojnë bastet

Fatmir Bytyqi /RTKlive

FC Drita sonte në udhëtim tek Inter Turku të Finlandës, do ta nisi aventurën në garat evropiane.

Nënkampionët e Kosovës, për herë të kartën përfaqësojnë Kosovën në garat evropiane.

Inter Turku dhe Drita do të ballafaqohen në sfidën e rundit të parë kualifikues në Ligën e Konferencës.

Kompanitë e basteve kanë favorizuar dukshëm skuadrën vendase ku fitoren e Inter Turku e kanë koutuar me 1.66, atë të Dritës me 4.75, ndërsa barazimi ka kuotën 3.6.

Sfida Inter Turku – Drita luhet sot nga ora 17:00.


APR
Romay Lift