Prishtina fiton miqësoren kundër skuadrës së njohur grekë
Sport

Prishtina fiton miqësoren kundër skuadrës së njohur grekë

Fatmir Bytyqi /RTKlive

FC Prishtina e ka mposhtur skuadrën grekë Larissa, me rezultat 2-0, të enjten në miqësoren e zhvilluar në ‘Fadil Vokrri’.

Skuadra jonë është treguar e fortë në duel me ekipin grekë që garon në Ligën e dytë të Greqisë.

Golat për ekipin tonë u realizuan nga Mendurim Hoti (9′) dhe Albin Prapashtica (19′).


MË SHUME NGA Sport