Malisheva prezanton dy futbollistë të rinj
Sport

Malisheva prezanton dy futbollistë të rinj

Uran Krasniqi/RTKLive

Duke e shfrytëzuar afatin kalimtar të janarit Malisheva ka afruar edhe dy futbollistë të tjerë. Për afrimet ka njoftuar vetë klubi nga qyteti me të njëjtin emër.

"Konfirmojmë kompletimin e transferimit të Faruk Bihorac nga klubi Sileks i Maqedonisë së Veriut dhe Florent Avdyli nga FC Drenica", ka njoftuar Malisheva. 

Aktualisht Malisheva gjendet në pozitën e tetë në renditjen tabelare. 


MË SHUME NGA Sport