Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosova - Rumania
Sport

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosova - Rumania

Uran Krasniqi / RTKLive

Kanë dalur në shitje biletat për ndeshjen Kosova - Rumania, ka njoftuar Federata e Futbollit e Kosovës.

"Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se biletat për ndeshjen Kosova – Rumania, në kuadër të kualifikimeve për Euro 2024, e cila zhvillohet më datë 16 qershor 2023, në orën 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri”, sapo kanë dalë në shitje", ka shkruar FFK në një komunikatë. "Çmimet e biletave janë si në vijim: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 euro, Perëndim 20 euro dhe VIP 80 euro". 

Kosova pos me Rumaninë gjatë këtij muaji do të ndeshet edhe me Bjellorusinë. Ky takim do të zhvillohet në Hungari. 


MË SHUME NGA Sport