Tovërlani publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Estoninë
Sport

Tovërlani publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Estoninë

Uran Krasniqi / RTKLive

Trajneri iKosovës U21, Afrim Tovërlani, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen me Estoninë, e cila pritet të zhvillohet këtë muaj dhe e cila është e vlefshme për Euro 2025.

"Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës U21, Afrim Tovërlani e ka bërë publike listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen e parë kualifikuese për Euro 2025 kundër Estonisë, e cila do të zhvillohet më 20 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë", ka njoftuar FFK. "Kombëtarja U21 i fillon nesër përgatitjet për këtë ndeshje, teksa stërvitja e parë mbahet në orën 17:00 në Kampin Nacional në Hajvali". 

No description available.


MË SHUME NGA Sport