Dafina Zeqiri publikon këngën e re

Dafina Zeqiri publikon këngën e re

“Rofe” titullohet kënga më e re e Dafina Zeqirit.

Këngëtarja publikoi këtë projekt sot për ditëlindje, si dhuratë për të gjithë ata që adhurojnë muzikën e saj.

Dafina punoi me Cricket dhe BledBeats për muzikën ndërkaq për tekstin u përkujdes vet në bashkëpunim me Arianit Palaj.