Jonas Brothers me album të ri pas një dekade

Jonas Brothers me album të ri pas një dekade

Jonas Brothers i habitën të gjithë me rikthimin e tyre. Ata publikuan këngën `Sucker` një muaj më parë që ka arritur 111 milionë shikime në YouTube. Por surpriza e tyre nuk mbaron me kaq.

Vëllezërit  Jonas lajmëruan se së shpejti do vijë albumi i ri, pas një dekade.

Kevin, Joe dhe Nick publikuan lajmin e shumëpritur nga fansat me anë të postimeve në Twitter.

Albumi "Happiness Begins" do dalë në treg më 7 qershor.

"Ne po sigurohemi që t'ju sjellim lumturinë dhe gëzimin që ju na jepni çdo ditë", tha Nick Jonas, vëllai më i vogël, kur shpjegoi se çfarë do të thotë për ta "Happiness Begins".