Dua Lipa me zemër të madhe, kalon momente me fëmijë të varfër në Lebanon

Dua Lipa me zemër të madhe, kalon momente me fëmijë të varfër në Lebanon

Dua Lipa vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të pëlqyera të momentit.

Ylli nga Kosova jo vetëm që po bëhet pjesë e eventeve prestigjioze në gjithë botën, por edhe e nismave humanitare.

Së fundmi ajo i është bashkuar UNICEF-it, ndërsa në kuadër të një vizite në Lebanon, ajo ka ndaluar tek fëmijët që jetojnë në kushtë të vështira, momente këto të cilat i ka ndarë edhe përmes disa imazheve në rrjetet e saj sociale.