Cardi B tregon pasojat teksa tenton të shërohet nga kirurgjia plastike
Sharr Travel

Cardi B tregon pasojat teksa tenton të shërohet nga kirurgjia plastike

Pas anulimit të datave të shumta të turneut për shkak të rimëkëmbjes së kirurgjisë së saj plastike, Cardi B u tregoi prova fansave të saj për çështjet e saj mjekësore.

26-vjeçarja publikoi një fotografi të shtunën, duke treguar këmbët e saj masivisht të fryra, duke qëndruar në atë që dukej si një tryezë përbërëse, shkruan DailyMail.

“Shikoi si ënjten këmbët e mia sa herë kam fluturime, e stomaku më fryhet edhe më shumë. Ja përse doktori më ka thënë t’i ndaloj shfaqjet e mia e jo për shkak se nuk ka shitje biletash”, ka shkruar Cardi B.

Ndërhyrja estetike i ka shkaktuar probleme të shumta dhe si rrjedhojë ajo po qëndron e hospitalizuar.

Pas anulimit të shfaqjeve të saj në fund të muajit, ajo shkroi në Instagram dhe shpjegoi se trupi i saj duhet të shërohet dhe kjo është ajo që është me rëndësi për të.