Reali ua hap derën ekipeve angleze për Ceballos, nuk e merr në Amerikë
Sharr Travel

Reali ua hap derën ekipeve angleze për Ceballos, nuk e merr në Amerikë

Reali nuk e ka marrë në ekip Dani Ceballos për të luajtur në Internation Champions Cup.

Ceballos kërkon të luajë më shumë ketë sezon dhe ekziston një mundësi e madhe e largimit të tij.

Arsenali dhe Tottenhami janë në garë për spanjollin.

Mediet spanjolle thonë se Ceballos po qëndron në Madrid derisa ekipi i tij ka udhëtuar në Amerikë.

Mesfushori ka bërë 23 paraqitje në sezonin e kaluar dukë shënuar tri gola.