​Tërmet i fortë në veri të Shqipërisë

​Tërmet i fortë në veri të Shqipërisë

Pasditen e sotme në veri të Shqipërisë është ndjerë një tërmet i fortë.

Sipas qendrës evropiane të sizmologjisë, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.1 të shkallës Rihter dhe është ndjerë në orën 17:37.


MË SHUME NGA Mbarëshqiptare