Pas ndarjes nga Irina, Bradley Cooper paraqitet me vajzën në krah
Sharr Travel

Pas ndarjes nga Irina, Bradley Cooper paraqitet me vajzën në krah

Aktori Bradley Cooper është parë me vajzën e tij dy vjeçare Lea, duke kaluar kohë në plazh.

Teksa tashmë ai dhe nëna e vajzës së tij Irina i kanë dhënë fund lidhjes së tyre aktori dukej mjaft i lumtur me vajzën Lea De Seine Cooper në krah, teksa po bënin plazh në Ibiza të Spanjës.

Aktori 44 vjeçar e dëshmoi se po e shijon çdo moment të të qenit baba.

Ai u paraqit me një veshje të thjeshtë duke siguruar që e gjithë vëmendja të bije tek vajza e tij Lea.


MË SHUME NGA Magazina