Taylor performon para publikimit të albumit

Taylor performon para publikimit të albumit

Taylor Swift ka shkëlqyer në skenë gjatë performancës për Good Morning America para debutimit të albumit të saj Lover në Central Park të New Yorkut.

Superylli 29-vjeçar i performoi tre këngët e saj hite: “Me”, “You need to Calm Down” dhe “Shake it Off”.

Taylor po ashtu e dha edhe një intervistë  ku foli rreth këngës “Lover”, e cila do të jetë në dispozicion gjatë mesnatës.

“Lover është kënga për të cilën jam shumë krenare. Videoklipi do të publikohet sonte. Jam e befasuar që kam fansa që presin këtu si duke kampuar vetëm për mua. Më duhet t’i them faleminderit”, u shpreh Taylor.


MË SHUME NGA Magazina