​Kate Moss me bikini dhe pa makeup

​Kate Moss me bikini dhe pa makeup

E gjendur prej disa ditësh në një jaht 45 mijë paundësh, supermodelja Kate Moss është parë të udhëtojë përgjatë brigjeve të Francës jugore.

45-vjeçarja u fotografua teksa mbante veshur një palë bikini të zeza, e pagrimuar dhe me një kapje të çrregullt flokësh.

Kate u fotografua e shoqëruar nga i dashuri i saj, Count Nikolai Von Bismarck si dhe nën prezencën e mikut Mario Testino, fotograf i shumënjohur.

Fashion friends: The star spent time chatting with legendary fashion photographer Mario Testino on her break
Delight: The pair appeared to be sharing a joke as they relaxed on their holiday in France


MË SHUME NGA Magazina