​Jennifer Aniston duket e mahnitshme

​Jennifer Aniston duket e mahnitshme

Aktorja Jennifer Aniston mbushi 50-vjeç së fundmi, por ajo po dëshmon që vitet janë vetëm një numër.

Shumë yje të 'Friends' do të kishin qenë të paktën 20 vjet më pak, dhe Jennifer konfirmoi me fotot që bëri për InStyle.

Ajo është shfaqur në pesë ballinat e kësaj reviste prestigjioze në tetor, duke e paraqitur atë në mënyrën e bukurive të famshëm të viteve ‘60 dhe ‘70.

Lexuesit dhe përdoruesit e faqeve të rrjeteve sociale u gëzuan veçanërisht nga mbulesa e Aniston duke pozuar në një bikini të zezë me figurën e saj të ndritshme në plan të parë.

Siç kanë theksuar redaktorët e InStyle, bukuria e saj është një simbol i shkëlqimit amerikan, dhe shumë fansa janë pajtuar me të. Për shkak të kësaj, nuk u desh shumë kohë për të pritur që rrjetet sociale të përmbyten me komplimente në kurriz të paraqitjes së saj.

"A mundemi të lutemi të flasim për mënyrën se si kjo femër duket më mirë me moshën ??? Dua të them, Hollywood merret vetëm me vajza dhe starlets dhe gjithnjë e më shumë i neglizhon gratë që plaken. Por Meryl Strip, Beth Middler, Michelle Pfeifer, Jennifer Aniston dhe disa të tjera vërtetojnë se aktoret më të mira janë gra të viteve që janë si vera e shkëlqyeshme ”, ishte një koment.

Me gjithë pamjen e saj fantastike, të cilën deri më tani e kemi parë pa numër, ka pasur edhe nga ata që janë të bindur që ky është thjesht një fotoshop i mirë.