Kendall Jenner bën ndryshim e pa pritur

Kendall Jenner bën ndryshim e pa pritur

Kendall Jenner është vajza e madhe e familjes Jenner, dhe bashkë me motrën e saj Kylien janë nga femrat më të përmendura në mediat rozë.

Modelja ka habitur të gjithë së fundmi me ndryshim e bërë, në një postim të ndarë në llogarinë  e saj në Instagram, ajo është shfaqur si një bionde dhe duket më ‘seksi’ se kurrë.

Dje Kendall ka sfiluar për markën e njohur ‘Burberry’, duke prezantuar koleksionin e ri të pranverës të vitit 2020, e veshur me një fund në ngjyrë të errët, këmishë dhe xhaketë të bardhë.