Rihanna tregohet e guximshme, lë gojëhapur të gjithë me veprimin e fundit

Rihanna tregohet e guximshme, lë gojëhapur të gjithë me veprimin e fundit

Rihanna njihet si një prej artisteve që eksperimenton më së shumti në stil.

Këngëtarja ditët e fundit po qëndron në Korenë e Jugut, ku mori pjesë në hapjen e dyqanit të ri “Fenty Beauty”.

31-vjeçarja u fotografua nga paparacët e veshur me një fustan pink dhe pantallona, duke lënë të gjithë gojëhapur.

Përndryshe, këngëtarja ka kohë që nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore.