Bordi i Realit i zemëruar me Zidanen
Sharr Travel

Bordi i Realit i zemëruar me Zidanen

Është duke u rritur presioni mes bordit të Realit dhe trajnerit Zinedine Zidane.

Këtë herë është fjala për mënyrën se si tekniku francez e ka trajtuar mesfushorin Dani Ceballos.

Spanjolli është huazuar nga Arsenali për këtë sezon dhe është duke treguar kualitetin e tij në Angli.

Sipas mediave spanjolle Reali është i zemëruar pasi tekniku francez nuk duhej ta lejonte të largohej.

Spanjolli do të rikthehet në “Santiago Bernabeu” në qershor.