Rihanna me libër autobiografik

Rihanna me libër autobiografik

Këngëtarja e famshme nga Barbados, Rihanna, së shpejti do publikojë librin e ri, i cili quhet ‘Rihanna’ dhe do jetë me mbi 504 faqe.

Ky libër po ashtu përmban më shumë se 1.000 foto që dokumentojnë yllin e muzikës pop dhe jetën e saj. “Jam shumë e entuziazmuar që ndaj këtë koleksion të imazheve të jashtëzakonshme”, ka thënë Rihanna në një deklaratë.

“Unë jam shumë mirënjohës për fotografët dhe artistët e talentuar që kontribuuan. Ne kemi punuar në libër për më shumë se pesë vjet dhe unë jam me të vërtetë e lumtur që jam në gjendje ta ndajë përfundimisht me të gjithë”, vazhdon më tej Riri.

Këngëtarja dhe Phaidon do të organizojnë një festë para botimit të librit në Muzeun Guggenheim në New York të premten, 11 tetor, me bileta të kufizuara në dispozicion.

Veç tjerash, Riri ka hequr dorë nga muzika për të punuar rreth afro një milion ndërmarrje të tjera biznesi, duke përfshirë por pa u kufizuar në të, linjën e saj të lartë të modës dhe kompaninë e kozmetikës.

Megjithatë, ajo ka paralajmëruar rikthimin në skenë pas tri vitesh mungesë në muzikë dhe që është në përgatitje të albumit të ri.


MË SHUME NGA Magazina