Jennifer Lopez befason Maluman në koncertin e tij në New York

Jennifer Lopez befason Maluman në koncertin e tij në New York

Këngëtarja, balerina dhe aktorja e famshme amerikane, Jennifer Lopez, ka një pasion të zjarrtë për dizajne përrallore, mbizotëruese. Dhe kjo është pikërisht arsyeja se përse Donatella Versace i tha yllit të “Hustlers” për të mbyllur shfaqjen e Versace këtë sezon.

Këtë fundjavë, Lopez vazhdoi të shkëlqejë kur ajo bëri një paraqitje befasuese në një koncert të Malumas në New York. Paraqitja e papritur e saj bëri që të gjithë të kthejnë kokën nga ajo, teksa u shfaq e mrekullueshme e veshur tërësisht me ari.

Lopez zgjodhi një fustan me një shpatull nga Atelier Versace që ishte zbukuruar më shumë me skajet e kristaleve Swarovski. Mbi kokën e saj, ajo vendosi gjithashtu një kufje dramatike prej ari që nxirrte në pah zhurmën e perëndeshës së ansamblit të saj.

Jennifer Lopez surprizon Maluman në skenë (Foto: Getty Images/Guliver)

Qasja e saj e palodhshme, gjithmonë e përkushtuar ndaj modës është sigurisht e lavdërueshme; thjesht nuk do ta shihni kurrë J.Lo-në duke dhënë diçka më pak se 100 përqind, si në aktrim, performancë apo klip.

Maluma (Foto: Theo Wargo/Getty Images)

Të njëjtit do shfaqen së bashku në komedinë e re “Marry Me”, ku Maluma do jetë i fejuari i këngëtares Lopez.

J.L.o është protagonistja kryesore e filmit, e cila para se të martohet me të fejuarin rok (Malumën), e ka zbuluar se e tradhtonte me asistenten e saj. Ajo më pas në vend të tij e ka zgjedhur një mësues të matematikës (Owen Wilson).

Maluma dhe Jennifer Lopez (Foto: Theo Wargo/Getty Images)