Gigi Hadid e lumtur pas ndarjes me Tyler Cameron

Gigi Hadid e lumtur pas ndarjes me Tyler Cameron

Ajo ishte në qendër të vëmendjes kur eci së fundmi në pistat e Fashion Weeks në Neë York dhe Paris.

Dhe Gigi Hadid dukej po aq elegante në veshje rastësore kur u pa në NYC të dielën.

Supermodelja e buzëqeshur, 24 vjeçare, ndarja e së cilës nga ylli Tyler Cameron u zbulua të enjten duket se nuk i la shenja kjo ngjarje.

Ajo doli me një veshje shumëngjyrëshe në rrugë dhe dukej e lumtur.

  


MË SHUME NGA Magazina