Aurela Gaçe emocionohet nga pritja që ju bë

Aurela Gaçe emocionohet nga pritja që ju bë

Aurela Gaçe është shumë e dashur dhe e pëlqyer nga publiku.

Aurela Gaçe së fundmi ka nisur një ‘turne’ koncertal ku për të qenë sa më afërt me fansat, shkruan lajmi.net.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku mund të shohim pritjen madhështore që ju bë në momentin kur hyn në skenë.

Në videon e ndarë Aurela ka lënë edhe një shkrim falënderues ku thotë “A ka më bukur se zëri juaj, kështu hapëm sezonin e ri”.