Brenda shtëpisë dy milionë dollarëshe të Bebe Rexhës në Hollywood Hills

Brenda shtëpisë dy milionë dollarëshe të Bebe Rexhës në Hollywood Hills

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, gëzon një shtëpi superluksoze në Hollywood Hills, në California dhe e gjithë kjo në saje të karrierës së suksesshme profesionale.

Ylli i “Meant to Be” e bleu shtëpinë në vitin 2018. Kjo shtëpi ka një çmim prej dy milionë dollarësh, tiparet e së cilës janë të nivelit të lartë dhe duket se ia vlen çdo qindarkë.

Vetëm oaza në natyrë është e mjaftueshme për t’i bërë mysafirët të ndjehen sikur janë në largim përfundimtar.

Nga pishina luksoze e deri tek pikëpamjet gjithëpërfshirëse të kodrës, në oborrin e shtëpisë i ka të gjitha. Oborri me mure dhe i mbyllur po ashtu ndihmon në ruajtjen e intimitetit të artistes tonë.

Vizitorët mund të kalojnë ca kohë në dhomën e ndenjës, teksa dhoma e gjumit përmban një tingëllimë të këndshme për lexim. Me dushin e saj me avull, vaskën e sapunit dhe dyshemetë e ndezuara, dhoma ka gjithçka që këngëtarja dëshiron të bëjë pas një dite të gjatë.

Shtëpia gjithashtu ka një kuzhinë të bardhë komode dhe një suitë të plotë për mysafirë.

Brenda shtëpisë superluksoze të Bebe Rexhës (Foto: E! News)

Dhoma e ndjenjës

Brenda shtëpisë superluksoze të Bebe Rexhës (Foto: E! News)

Dhoma e ngrënies

Brenda shtëpisë superluksoze të Bebe Rexhës (Foto: E! News)

Kuzhina

Brenda shtëpisë superluksoze të Bebe Rexhës (Foto: E! News)

Tualeti

Brenda shtëpisë superluksoze të Bebe Rexhës (Foto: E! News)

Dhoma e mysafirëve

Brenda shtëpisë superluksoze të Bebe Rexhës (Foto: E! News)

Dhoma e Gjumit

Brenda shtëpisë superluksoze të Bebe Rexhës (Foto: E! News)

Pamje nga shtëpia e Bebe Rexhës

Brenda shtëpisë superluksoze të Bebe Rexhës (Foto: E! News)