Jennifer Aniston zbulon se çfarë ‘urren’ në takime

Jennifer Aniston zbulon se çfarë ‘urren’ në takime

Jennifer Aniston së fundmi është hapur për jetën e saj të dashurisë

Gjatë intervistës në ‘Howard Stern Show’, aktorja e ‘Murder Mystery’, ka folur për jetën personale, nëse ajo aktualisht është duke u takuar me dikë dhe se cila është pjesa e saj e preferuar për takime.

Sa i përket asaj nëse ylli amerikan aktualisht është duke takuar ndonjë pjesë të fatit  Aniston i tha Stern, për Radar, se ajo është “shumë shumë e zënë” dhe thjesht nuk ka kohë.

Përderisa 50-vjeçarja duket se po shijon jetën e vetme, Stern ende me shaka e pyeti nëse ajo dëshiron të takohet me dikë të veçantë. “Jo tani”, ka thënë Aniston. “Por dëgjo, thjesht nuk më pëlqen të ngritem. E Urrej”.

Aktorja zbuloi për Stern se kërkoi një psikologe pas divorcit të saj nga aktori 48-vjeçar, Justin Theroux. Dyshja u ndanë në fund të vitit 2017-të pas dy vitesh martesë. Sidoqoftë, ata u bashkuan kohët e fundit në korrik për t’i dhënë lamtumirën qenit të tyre.

Përveç jetës së saj të dashurisë, aktorja gjithashtu rikujtoi ditët e saj te “Friends” dhe tha se i pëlqen të kalojë kohën me gjithë grupin. Ajo i tha Sternit gjatë intervistës se, “hëngri darkë këtë javë me të gjithë bandën. Të gjithë ishin aty”.

Aniston, Matt LeBlanc dhe Courtney Cox madje ndanë një ‘selfie’ së bashku në Instagram. Sipas Anistonit, David Schwimmer ishte gjithashtu atje. “Të gjithë po kërkonim pak kohë, kështu që të gjithë u bëmë bashkë”, shtoi ajo.

Në fillim të këtij viti, Aniston diskutoi faktin që ajo është e hapur për ribashkimin e “Friends”. “Dëgjo, unë ju thashë këtë. Do ta bëja, vajzat do ta bënin atë, dhe djemtë do ta bënin atë, unë jam e sigurt”, tha biondja në emisionin e Ellen DeGeneres.

“Të gjithë na mungojnë çdo ditë”, thotë Aniston gjatë intervistës së saj me Stern se si ndihen ajo dhe pjesa tjetër e ish-kastit për “Friends”.

Përderisa fansat do të donin të shihnin një rishfaqje të tyre,  ne jemi të entuziasmuar të shohim se çfarë projekte të tjera ka aktorja në vazhdim.