Selena Gomez shfaqet pa grim, ky është reagimi i adhuruesve
Sharr Travel

Selena Gomez shfaqet pa grim, ky është reagimi i adhuruesve

Selena Gomez si duket e ka marr aprovimin e adhuruesve të saj se duket më bukur pa grim se me të.

Aktorja 26 vjeçarja është personi i katërt më i ndjekuri në Instagram dhe foto e fundi që ka publikuar është bërë fotografia e dytë e saj më e pëlqyer ndonjëherë, pas një fotografie të fundit me Anna Collins që ka afro 9 milion pëlqime.

Kjo dukej iu ka pëlqyer fansave të këngëtares duke arritur në mbi 8 milionë pëlqime dhe mijëra komente brenda 24 orëve.

Selena e cila më parë vuajti nga sëmundja lupus ka deklaruar se tani ndihet më mirë dhe iu është rikthyer angazhimeve profesionale pas një pauze të gjatë.

 

 


MË SHUME NGA Magazina