Muller i gatshëm të largohet nga Bayerni
Sharr Travel

Muller i gatshëm të largohet nga Bayerni

Sulmuesi Thomas Muller, është i gatshëm për t’u larguar nga Bayern Munich.

Sipas mediave gjermane sulmuesi po dëshiron të largohet, pasi në pesë ndeshjet e fundit ka luajtur si zëvendësues.

Gjermani më herët ka qenë i kërkuar nga disa klube angleze si United, Liverpool e Arsenal.

Sulmuesi është në i gatshëm dhe po pret ndonjë ofertë për të luajtur në kampionatin anglez.