Hadërgjonaj: Ëndrra vazhdon
Sharr Travel

Hadërgjonaj: Ëndrra vazhdon

Kosova dje ka shënuar një fitore tejet të rëndësishme ndaj Malit të Zi.

Amir Rrahmani dhe Vedat Muriqi ia siguruan fitoren që mbanë gjallë shpresat për një kualifikim në Euro 2020.

Performancë të jashtëzakonshme kishte edhe Florent Hadërgjonaj i cili po luante në rolin e mesfushorit të djathtë.

Ai ka reaguar pas ndeshjes, në rrjetin social “Instagram”, ka shënuar se ëndrra vazhdon.

Ja postimi i plotë i Hadërgjonaj