Fansat vërejnë diçka të pazakontë në fotografinë e Aniston që theu rekorde
Sharr Travel

Fansat vërejnë diçka të pazakontë në fotografinë e Aniston që theu rekorde

Ditë më parë, Jennifer Aniston u bë sensacion në internet, pasi vendosi ta hapte profilin e saj në Instagram, me ç’rast arriti të vendoste rekord botëror.

Fotografie e parë, të cilën ajo vendosi ta publikonte, ishte një pozë e përbashkët me kolegët nga hit-seriali televiziv, “Friends”.

Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry, Matt LeBlanc dhe Aniston janë shfaqur në një fotografi të përbashkët pas një kohe shumë të gjatë.