Jennifer Lopez lë pa fjalë me fustan nusërie!
Sharr Travel

Jennifer Lopez lë pa fjalë me fustan nusërie!

Jennifer Lopez duket se ka vendosur të lidh martesë me të fejuarin e saj Alex Rodriguez pasi ai i propozoi përsëri gjatë muajit mars.

Kjo pasi ajo i dha një sinjal Alex Rodriguez se çfarë të priste në ditën e tyre të madhe, njofton Klan Kosova.

Befasia ishte kur ajo u shfaq në një fustan nusërie me pamje përrallore.

Fustani i saj kishte nuancë të bardhë dhe si e tillë Jennifer Lopez u vesh ndërsa filmonte një skenë martese për filmin e saj të ri ”Marry Me” në Manhattan, New York.

50 vjeçarja mori vëmendjen e të gjithëve kur po lëvizte drejt hollit me fustanin e saj të nusërisë që paraqiste zbukurime të ndërlikuara dhe detaje.