Markle: Më thanë të qëndroja larg Harryt se do të më shkatërrohej jeta
Sharr Travel

Markle: Më thanë të qëndroja larg Harryt se do të më shkatërrohej jeta

Dukesha e Sussex ka folur për presionin e padurueshëm të jetës në qendër të vëmendjes si një anëtare e Familjes Mbretërore, duke thënë se nuk është më e mjaftueshme që ajo “thjesht të mbijetojë” atë.

Dukesha, e cila ka një djalë pesë muajsh, tha se është thelbësore që ajo të “lulëzojë” dhe “të ndjehet e lumtur”.

Në një intervistë televizive të transmetuar të dielën në mbrëmje, Duka i Sussex gjithashtu pranoi një “përçarje” me vëllanë e tij Princin Ëilliam për herë të parë.

Duke zbuluar se miqtë e saj britanikë e kishin paralajmëruar atë të qëndronte larg nga Princi Harry kur ata ishin duke u takuar dhe i kanë thënë asaj se tabloidët do t’ia “shkatërrojnë jetën” . ajo tha se ishte naive që nuk i besonte ata.