Kylie ka kaluar çaste romantike me reperin Drake,dyshohet se janë në lidhje

Kylie ka kaluar çaste romantike me reperin Drake,dyshohet se janë në lidhje

Kylie Jenner, 22 vjeçe dhe Drake, 33 vjeç, kanë kaluar kohë ‘së bashku’ në mënyrë romantike, vetëm disa javë pasi Kylie u nda nga Travis Scott.

Kohët e fundit u raportua se ata kishin një ‘tërheqje ndaj njëri-tjetrit’, shkruan DailyMail.

Dhe duket se Kylie Jenner dhe Drake janë një hap më pranë krijimit të një tjetër super çifti.

Një miliardere 22-vjeçare e vetëshpallur dhe reperi kanadez 33-vjeçar thuhet se mes vete janë më shumë se miq, sipas një raporti të Revistës People të mërkurën në mëngjes.

Një burim i brendshëm për botimin tha “Ai dhe Kylie kanë kaluar kohë së bashku”.

Sikur të mos mjaftonte, një shok tjetër i çiftit të mundshëm tha që të dy ishin varur ‘romantikisht’ që kur Kylie u nda me Travis Scott muajin e kaluar.

Sidoqoftë, ka pretendime kontradiktore në lidhje me statusin e lidhjes së tyre pasi një person i brendshëm i tha publikimit të përjavshëm se dyshja janë ‘thjesht miq’.

Revista People gjithashtu raporton se një burim i afërt pranë Kyeliet këmbëngul se ajo nuk është duke u takuar me Drake.

Për dyshen thuhet se patën një flirt në festën e ditëlindjes së 33-të të reperit Drake, gati dy javë më parë.

“Ajo kaloi shumicën e kohës pranë Drake-it dhe miqve të tij”, tha një burim për US Weekly.

“Kylie ishte duke kënduar dhe kërcyer me miqtë e saj, ndërsa ajo ishte pranë Drake-it, por ata nuk po vallëzonin së bashku, dukej se kishin një lidhje edhe pse”, tha burimi.

“Ata ishin duke bërë shaka dhe Kylie po qeshte. Ajo dukej se ishte vërtet e lumtur dhe me një humor të shkëlqyer, dhe ajo dhe Drake dukeshin shumë komodë me njëri-tjetrin. Dukej se kishte një tërheqje mes tyre”, vazhdoi më tej burimi.

Ky aludim për një lidhje të saj të re, vjen pas Kylie i dha fund këtë vjeshtë lidhjes me ish-të dashurin dhe babanë e vajzës së saj, Stormi Webster, Travis Scott.

Drake ndërkohë ka pasur lidhje me disa femra të famshme si: Serena Williams, Rihanna etj.