Nga New Yorku, Kim shkëlqen në krahët e Kanye West

Nga New Yorku, Kim shkëlqen në krahët e Kanye West

Ylli televiziv dhe një nga femrat më të përfolura në mediat rozë, Kim Kardashian bën bujë në secilën paraqitje në publik.

Ajo njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku është paraqitur në krahët e burrit të saj, reperit Kanye West në New York.

“Kam kaluar shumë kohë në New York, dhe më pëlqen këtu”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë që ajo është guaja e reperit Kanye dhe së bashku gëzojnë një familje të madhe me 4 fëmijë.