Hailey Bieber nuk i ndahet Gomez!
Sharr Travel

Hailey Bieber nuk i ndahet Gomez!

"Thumbimet" midis Selena Gomez dhe çiftit Bieber mesa duket vazhdojnë.

Pas këngëve të fundit të Selenës, që dukshëm janë një dedikim ndaj ish-it të saj Justin Bieber, Hailey dyshohet se thumbon sërish Selenën nëpërmjet Instagramit.

Në një postim në Instastory ajo shkroi: "Ti shpreson që unë të rrëzohem, unë shpresoj që ti të ngrihesh në këmbë. Ne nuk jemi njësoj." Pas situatës së krijuar, nuk na shkon mendja për gjë tjetër veçse të mendojmë se kjo i dedikohet Selenës. Kjo e fundit ka treguar me projektet e reja muzikore se e ka mbyllur kapitullin me Bieber.