E dashura e Ronaldos nga aeroplani ekspozon linjat perfekte

E dashura e Ronaldos nga aeroplani ekspozon linjat perfekte

E dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, modelja Georgina Rodriguez njihet për bukurinë dhe format trupore, që nuk heziton ti ekspozoj herë pas here nëpër rrjetet sociale.

Ajo njihet për paraqitjet e saj të nxehta nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi modelja me origjinë spanjolle ka vendosur të shfaqet nga aeroplani, ku shihet gjatë udhëtimit.

Georgina nuk ka harruar të ekspozojë format trupore me një veshje e cila vinte në plan të parë këmbët e modeles.

Kujtojmë që ajo dhe Ronaldo janë së bashku nga viti 2017 dhe kanë 1 fëmijë së bashku.