Vajza e T.I heq babanë nga Instagrami pas komenteve për virgjërinë e saj
Sharr Travel

Vajza e T.I heq babanë nga Instagrami pas komenteve për virgjërinë e saj

Vajza e reperit T.I, Deyjah Harris, ka hequr babanë dhe familjen e saj nga Instagrami, pasi komenteve që ai bëri për virgjërinë e saj.

E gjithë kjo ndodhi pasi reperi 39 vjeçar tha se ai e shoqëron vajzën e tij në vizitat tek gjinekologu për t’u siguruar se himeni i saj është i paprekur, transmeton Klan Kosova.

18 vjeçarja ende nuk i është drejtuar publikisht komenteve të babait të saj por ajo së fundmi ka pëlqyer një seri me postime duke i quajtur veprimet e tij ‘të neveritshme, poseduese dhe kontrolluese’.