Bella Hadid gati sa nuk thyen rregullat e Instagramit
Sharr Travel

Bella Hadid gati sa nuk thyen rregullat e Instagramit

Ajo nuk trembet të zhveshët para kamerës kur është në pyetje arti i modës.

Modelja 23-vjeçare gati sa theu udhëzimet në Instagram në fotot e saj për NSFË. 

Bella zgjodhi një xhaketë lëkure që ishte vendosur mbi për të mbuluar gjoksin e saj të zhveshur.

Ajo zbuloj stomakun e saj të tonifikuar dhe të sheshtë dhe kompletoj pamjen me një palë pantallona të shkurtra me ngjyrë të zezë. 

Motra më e vogël e Gigi Hadid mbante një parukë të shkurtër poashtu me ngjyrë të zezë, teksa u shfaq tërësisht pa grim

fotografitë erdhën nga kopertina e Bella për ‘Pop’ në numrin e shtatorit dhe u realizuan nga fotografi i famshëm, Hugo Comte.