Franca “hesht” ‘Air Albania Stadium’
Sharr Travel

Franca “hesht” ‘Air Albania Stadium’

Shqipëria shpejt ka pësuar gol në duel me Francën.

Kampionët e botës pas vetëm tetë minutave lojë, kaluan në epërsi më golin e Tolisso.

Shqipëria dhe Franca po luajnë në "Air Albania Stadium", në kuadër të kualifikueseve për EURO 2020.